,,Takie to włoskie … Miłosne historie spowite bluszczem”

JD_0040
JD_0041

A gdyby tak zrobić coś szalonego i nieco zmienić swoje plany ślubne. Męczą Was długoterminowe przygotowania?

Czy wiesz, że planowanie ślubu i wesela zajmuje średnio ok. 300 godzin – co daje nam ok. 37 dni roboczych! Kiedy dobrniecie do końca myślicie – żeby tylko nie padało … A może Wasza znajoma nie zachowała się ok zaklepując termin w tej samej restauracji tydzień wcześniej, gdzie Wasi goście po części się pokrywają. Niestety ani pogody ani innych złośliwości losu nie da się przeskoczyć. Jeśli wesele z pompą nigdy nie było Waszym marzeniem, a widok cioci Kazi w tym dniu, mimo bliskiego pokrewieństwa przyprawia Was o dreszcze – to zrezygnujcie z dotychczasowych planów.

Wiem … wiem czego oczekują nasze mamy. One też chcą mieć wkład w to wyjątkowe wydarzenie. Jednak ślub jest dla Was! Ten moment jest dla Was! Prawdopodobnie możecie przeżyć najbardziej osobisty moment życia zostawiając wszystko w Polsce.

Moja propozycja to połączenie intymnych zaślubin z kolacją we dwoje w atmosferze włoskiej sjesty. Następnie sesja ślubna w obiektywie fotografa, który zabierze Was w niezwykłe miejsca. Może nieco bardziej dzikie, mniej dostępne dla turystyki. Jego realizacje ukazują nie tylko emocje ludzi, ale też miłość do fotografii i Włoch. Bez pośpiechu… bez presji… bez stresu… co powiedzą goście…

Tylko Wy i niebiańska aura np. u Wybrzeża Amalfitańskiego (Ravello, Amalifi). A może Rzym, Neapol, Sorrento, Positano, Perugii, Sienia, Sycylia czy Toskania? Sesja narzeczeńska przy Fontannie di Trevi? Ponad 16 letnie doświadczenie Tomka z https://weddingphotographer.photos/o-mnie/ sprawi, że w jednej osobie będziecie mieć wsparcie logistyczne, przewodnika oraz fotografa. To nie tylko pasjonat niekonwencjonalnej fotografii, ale też zapalony podróżnik. Nieszablonowy plan tej przygody zapewni Wam niezapomniane przeżycia. A po zaślubinach rozpoczniecie podróż poślubną po najciekawszych zakątkach kraju.

D_R_0073
D_R_0021
D_R_0070
D_R_0082

Jeśli jednak nie jesteście do końca przekonani o słuszności izolacji od najbliższych Wam osób –rodziców czy przyjaciół – zachęcam do zaproszenia ich do tej podróży. Kameralne przyjęcie po zaślubinach w gronie serdecznych Wam osób bez wątpienia nie straci na wyjątkowości.

Więcej informacji już niebawem w wywiadzie z człowiekiem, który zainspirował mnie do działania w strefie włoskich rejonów.

Zachęcam do odwiedzenia portfolio!

Aga_Przemek_0201
Aga_Przemek_0227
Aga_Przemek_0186
Aga_Przemek_0123
Aga_Przemek_0011
Aga_Przemek_0150